Pagalba įvairiose situacijose...
Sveiki atvykę » Verslas » Ar pritariate universitetų apjungimui?

Ar pritariate universitetų apjungimui?

Donatas, 2017-03-29, www.viskodaug.eu
Ar pritariate universitetų apjungimui?

Nemažai kalbama apie švietimo reformą Lietuvoje.

Pastaruoju metu labai daug dėmesio susilaukia universitetų siūlomi jungimai ir panašiai. Manoma, kad taip pavyktų pagerinti kokybę ir būtų lengviau konkuruoti su universitetais užsienyje. Ko gero tai yra verti dėmesio pasiūlymai.

Bet ar tikrai tai būtų tinkamas žingsnis, jeigu žvelgtume per Lietuvos prizmę? Jeigu Lietuvoje universitetai taptų tarsi monopolija ar tikrai pagerėtų kokybė, jeigu nebeliktų normalios konkurencijos tarp Lietuvos universitetų? Panašu, kad dėstytojų atlyginimų augimui irgi turėtų iškilti pavojus?

Aišku, nereikėtų pamiršti fakto, kad kiekvienais metais studentų skaičius vis mažėja ir universitetai traukiasi savaime... Todėl pirmiausia reikėtų paieškoti priežasčių, kodėl vis mažiau jaunuolių renkasi studijas Lietuvos universitetuose? Galbūt galima kažkokiu būdu pabandyti šią situaciją pagerinti?

Manyčiau, jog reikėtų pradėti nuo studijų valstybės finansuojamų vietų peržiūros ir ar ne per brangiai įkainotos mokamos vietos..?

Žinoma yra ir dar vienas dalykas, kad jaunuoliai, baigę studijas Lietuvoje išvažiuoja dirbti į užsienį, todėl reikėtų pagalvoti dar ir apie skatinimo priemones, kurios realiai padėtų jauniems žmonėms kurti savo ateitį Lietuvoje, nes išvažiavusius susigrąžinti žymiai sunkiau...

Įmonės
(mini interneto svetainės)
Transportas:

Finansai:

Draudimas:
Šaunioji matematika
Pasakų kampelis
Naminių tortų kepimas Joniškio rajone +370 676 13919
© viskoDAUG.eu
Atnaujinkite slapukų nuostatas