Pagalba įvairiose situacijose...
Sveiki atvykę » Statyba, namų ūkis » Ar reikalinga degalinė prie pat gyvenamųjų daugiabučių namų?

Ar reikalinga degalinė prie pat gyvenamųjų daugiabučių namų?

Donatas, 2017-04-08, www.viskodaug.eu
Ar reikalinga degalinė prie pat gyvenamųjų daugiabučių namų?

Mažeikiuose Pavasario ir Žemaitijos gatvių sankryžoje vyksta statybos, tiesiai prie pat gyvenamųjų namų. Statoma degalinė...

Didžioji dauguma gyventojų pasipiktinę, rinko parašus, tačiau nelabai čia kam įdomu...

Man nelabai suprantama, ką veikia savivaldybė, kad ledžia vystyti tokius projektus. Viskas gerai, degalinė yra reikalinga, tačiau gal ne tokioje vietoje, kur galėtų būti vieta, kur jaunuoliai galėtų leisti savo laisvalaikį. Ir paskui stebimės, kodėl alkoholio vartotojų amžius vis jaunėja... Vaikai, kuriems nebeįdomi smėlio dėžė, realiai toje vietoje neturi kur pažaisti, kad ir tą patį futbolą.

Prisimenu savo vaikystę, kai bent jau savomis jėgomis, dar sugalvodavome kur pasidaryti futbolo vartus ir paspardyti kamuolį. Aišku, visuomet pasitaikydavo įvairiausių tokių kliūčių, kaip pro balkonus šaukiančios močiutės, dėl mindomos žolės, tačiau apskritai mes bent jau turėjome vietos laisvalaikio praleidimui. Vasarą, retai kurią dieną nesusiorganizuodavome su kiemo draugais pažaisti futbolą.
O kas dabar? Vieną vietą „konfiskavo” automobiliai, antrą dabar jau būsima degalinė... Ir tai dar greičiausiai ne pabaiga...

Mano supratimu savivaldybė galėtų ne tik išlyginti žemes, užsodinti specialią žolytę, ją prižiūrėti, pastatyti normalius futbolo vartus, bet ir pasamdyti žmogų, kuris užsiimtų su vaikais. Galbūt susidomėtų vienas kitas ir suaugęs žmogus praleisti savo laisvalaikį ne prie tv su skardine alaus rankoje, o sportuodamas.
Neabejoju, kad daug kas pradės šaukti, o iš kur savivaldybė gaus tokiems projektams pinigų?
Visų pirma, jeigu tokie projektai būtų vykdomi skaidriai, milijonais nekainuotų. Visų antra, optimizavus valdininkų darbą, atliekant kitas reikalingas reformas, tikrai pinigų atsirastų. Galiausiai, galima paprašyti ir verslininkų paramos, iškabinant reklamas su logotipais prie tokių aikštynų.

Ilgalaikėje perspektyvoje tokie projektai atsipirktų su kaupu. Ne tik pradėtų mažėti alkoholio vartojimas, pagerėtų sveikata (Lietuva sutaupytų vaistams), gal ne vienas rimčiau susidomėtų kad ir tuo pačiu futbolu, t.y. pasuktų į profesionalų sportą.

Kitaip tariant, viskas įmanoma, tik reikia dirbti...

Įmonės
(mini interneto svetainės)
Transportas:

Finansai:

Draudimas:
Šaunioji matematika
Pasakų kampelis
Naminių tortų kepimas Joniškio rajone +370 676 13919
© viskoDAUG.eu
Atnaujinkite slapukų nuostatas