Pagalba įvairiose situacijose...
Sveiki atvykę » Verslas » Dejuoti ar nedejuoti?

Dejuoti ar nedejuoti?

Donatas, 2015-07-03, www.viskodaug.eu
Patinka

Turbūt ne vienas pastebime, kad kai kurie aplinkiniai arba patys mėgstame dejuoti, skųstis, kaip sunku, koks sunkus gyvenimas, kokia bloga valdžia, kaip blogai Lietuvoje ir t.t.

Bet kodėl mes nesusimąstome, kad yra tokių žmonių, kurie už mus gyvena žymiai blogiau, imant pasauliniu mastu. Ko gero niekas nedrįstų prieštarauti, kad už „vidutinį“ lietuvį, gyvenančių geriau yra, tik gal kokie 10-15% viso pasaulio gyventojų.

Yra tokių, kurie labai vargingai gyvena, bet jie randa savyje jėgų šypsotis, džiaugtis tuo ką turi.

Investicija, darbas

Pastebima, kad dažniausiai žmonės skundžiasi tuo, kad jie turi mažai pinigų, vos užtenka susimokėti mokesčius, kad trūksta pinigų maistui ir t.t.

Pinigai yra uždirbami. Dažniausiai šis dalykas priklauso nuo paties žmogaus, nuo to kiek jis įdeda pastangų.

Visų pirma reikia investuoti į ateitį, visomis prasmėmis, reikia viską daryti iš eilės. Žmogus turi pereiti kelis etapus, tokius kaip darželis, mokykla, universitetas, darbas, šeima. Pageidautina, kad viskas eitų nurodyta eilės tvarka, kitaip gali iškilti sunkumų.

Jeigu visuose etapuose įdėsime pastangų, kituose bus lengviau. Aišku, būna išimčių, bet dažniausiai patarlė „ką pasėsi, tą ir pjausi“ labai tinka šiuo atveju ir ji yra teisinga.

Kaip jaustis laimingam?

Kiekvienas atsakykime sau ar dirbame mėgstamą, patinkantį darbą?

Jeigu atsakote neigiamai, reikia pagalvoti apie tai, kad bent trečdalį gyvenimo Jūs esate nelaimingas...

Labai svarbu yra dirbti patinkantį, teikiantį džiaugsmo darbą, kad nereikėtų kiekvieną rytą atsikėlus keiktis ir nervintis, kad vėl reikia vykti į darbą.

Darbdaviai, verslas, užsienis...

Didžioji dalis lietuvių dirba įmonėse ar biudžetinėse įstaigose, kitaip tariant turi „virš savęs“ vadovą... Ir retas, kuris nedejuoja, kaip jis mažai uždirba, koks direktorius blogas ir pan.

Bet negi nėra pasirinkimo? Aišku, kai kurie renkasi užsienį, kur uždirba kelis kartus daugiau ir galvoja, kad jaučiasi kur kas laimingesni.

Jeigu pastebėsim, tai didžioji dalis žmonių išvyksta dėl to, kad neteisingai, nepilnai, neužtikrintai vykdė savo gyvenimo etapus (darželis, mokykla, universitetas, darbas, šeima)? Ypač svarbu gerai pereiti pirmuosius gyvenimo etapus, kad turėtume tvirtus pagrindus, kad galėtume studijuoti norimą specialybę, sėkmingai pabaigti ir pradėti dirbti.

Yra nemažai jaunuolių, kurie, ką tik baigę mokslus, nenori pradėti dirbti už minimalų atlyginimą Lietuvoje. Bet jaunas žmogus dar būna „žalias“, neturintis darbo patirties, iki galo nesuvokiantis kaip dirba įmonės, biudžetinės įstaigos. Čia, vėlgi, yra patarlė, kad „veršiuku nebliovęs, jaučiu nebaubsi“. Tai reiškia, kad pirmiausia reikėtų įgyti darbinės patirties, o tik po to jausti, kad esi vertas daugiau.

Nelabai suvokiama, kaip žmogus, baigęs mokslus, sunkiai dirbęs universitete ar kolegijoje, lengva ranka viską nubraukia ir išvažiuoja į užsienį dirbti „juodo“ darbo, nepabandęs „užsikabinti“ Lietuvoje, pradėti karjerą, kur tikėtina, kad įdėjus pastangų ir darbo pavyks ne tik uždirbti daugiau, bet ir dirbti mėgstamą darbą.

Jeigu jaučiatės, kad padirbėjus kurį laiką įmonėje, nesijaučiate vertinamas, skatinamas finansiškai, nors jaučiate, kad dirbate gerai, duodate daug naudos, kitaip tariant sukuriate nemažą pridėtinę vertę įmonei, tai tikriausiai Jums reikia kažką keisti. Tai gali būti kita įmonė arba savas verslas.

Tai dejuoti ar nedejuoti?

Dejavimas neturėtų būti žmogaus gyvenimo būdas. Nuo to jaučiatės blogiau ne tik patys, bet ir kitus užkrečiate, todėl stenkitės į viską žvelgti optimistiškai, turėti bei siekti tikslų ir nepatingėti kažkuo pagerinti savo gyvenimą.

Įmonės
(mini interneto svetainės)
Transportas:

Finansai:

Draudimas:
Šaunioji matematika
Pasakų kampelis
Naminių tortų kepimas Joniškio rajone +370 676 13919
© viskoDAUG.eu
Atnaujinkite slapukų nuostatas